Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6138. Czytelnik z Poznania

Kawaler, katolik 40 plus chciałby założyć rodzinę z osobą uczciwą i spokojną.

6139. Czytelnik z Kielc

Nikt chyba nie lubi być sam. Każdy z nas potrzebuje drugiej połówki. Chciałbym poznać kogoś, kto będzie przy mnie w najlepszych momentach życia i kto potrafi spojrzeć w głąb serca. Mam 40 lat.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6140. Czytelnik z woj. łódzkiego (okol. Radomska)

Mam 59 lat. Jestem osobą ustabilizowaną życiowo, odpowiedzialną i pragnącą pokonać samotność, idąc przez życie drogą szczerości i wiary w Boga.

6141. Czytelniczka z Podkarpacia

Jestem wdową i czuję się samotna. Chętnie poznam odpowiednią osobę po sześćdziesiątce.

6142. Lucyna z Rybnika

Panna, 34 lata, praktykująca katoliczka pozna osoby, aby się zaprzyjaźnić, ale przede wszystkim po to, aby stworzyć związek z osobą praktykującą, katolikiem. Bez nałogów, do 39 lat, z Centrum Rybnika lub okolic. Bardzo proszę o szczerą korespondencję.

6143. Anna z woj. lubelskiego

Mam 56 lat, jestem po rozwodzie. Lubię spacery, jazdę na rowerze, podróżowanie. Jestem niepaląca. Chcę korespondować, a może i poznać się potem osobiście z osobą uczciwą i pogodną, też niepalącą. Samotne życie jest smutne.

6144. Krzysztof z Mazowsza

Kawaler, lat 45, katolik szuka przyjaźni na dobre i na złe. Najchętniej z Warszawy, Raszyna i Pruszkowa, ale także z całej Polski.

***

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2018-01-10 10:56

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

O. Marcin Ciechanowski: szkaplerz jest szatą, która chroni człowieka przed złem tego świata

2026-07-15 19:40

[ TEMATY ]

szkaplerz

o. Marcin Ciechanowski

Karol Porwich/Niedziela

O. Marcin Ciechanowski

O. Marcin Ciechanowski

- Szkaplerz karmelitański to brązowe wełniane sukno. W tym z pozoru ciemnym kawałku materiału pulsuje głęboka teologia – można przeczytać w najnowszej książce Paulina, o. Marcina Ciechanowskiego pt. „Nieskalana Szata na brudne życie”, która swoją premierę będzie miała 16 lipca.

Publikacja o enigmatycznym i prowokującym tytule ukazuje historyczny, symboliczny i duchowy wymiar szkaplerza karmelitańskiego. Została wydana z okazji jubileuszu 775-lecia objawienia szkaplerza. Autor wyjaśnia, jak przyjęcie tego sakramentalium staje się znakiem macierzyńskiej opieki Maryi oraz przypomina, że Bóg pragnie towarzyszyć człowiekowi w każdym momencie życia.
CZYTAJ DALEJ

Nowenna do św. Marii Magdaleny

[ TEMATY ]

nowenna

św. Maria Magdalena

źródło: wikipedia.org

Chrystus ukazuje się Marii Magdalenie, Aleksandr Andriejewicz Iwanow, 1834

Chrystus ukazuje się Marii Magdalenie, Aleksandr Andriejewicz Iwanow, 1834

Zapraszamy do wspólnej modlitwy nowennowej przed świętem św. Marii Magdaleny.

CZYTAJ DALEJ

Świdnica. Apel o modlitwę za chorego kapłana

2026-07-16 22:02

[ TEMATY ]

modlitwa za kapłanów

ks. Ryszard Szkoła

choroba kapłana

ks. Mirosław Benedyk/Niedziela

Ks. prał. Ryszard Szkoła, kapłan diecezji świdnickiej

Ks. prał. Ryszard Szkoła, kapłan diecezji świdnickiej

Świdnicka Kuria Biskupia zwróciła się do wiernych z apelem o modlitwę w intencji ks. prał. Ryszarda Szkoły, wieloletniego proboszcza parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Wałbrzychu. Kapłan od kilku dni przebywa w szpitalu, a jego stan określany jest jako poważny.

Świdnicka Kuria Biskupia poinformowała, że ks. prał. Ryszard Szkoła od kilku dni przebywa w Szpitalu w Bogatyni. Jak przekazano w oficjalnym komunikacie, stan duchownego jest poważny.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję